VLP4612T-1R8M1R3 TDK
  • Part Number: VLP4612T-1R8M1R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 1.3A 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,145
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP4612T-1R8M1R3 TDK
    VLP4612T-1R8M1R3 TDK
    VLP4612T-1R8M1R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP4612T-1R8M1R3 is described as FIXED IND 1.8UH 1.3A 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT