VLP4612T-1R0M1R5 TDK
  • Part Number: VLP4612T-1R0M1R5
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.5A 110 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,191
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP4612T-1R0M1R5 TDK
    VLP4612T-1R0M1R5 TDK
    VLP4612T-1R0M1R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP4612T-1R0M1R5 is described as FIXED IND 1UH 1.5A 110 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.