VLM10555T-2R5M8R0-2 TDK
  • Part Number: VLM10555T-2R5M8R0-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.5UH 8A 6.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,111
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLM10555T-2R5M8R0-2 TDK
    VLM10555T-2R5M8R0-2 TDK
    VLM10555T-2R5M8R0-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLM10555T-2R5M8R0-2 is described as FIXED IND 2.5UH 8A 6.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM