VLF504015MT-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLF504015MT-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.51A 63 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF504015MT-3R3M-CA TDK
    VLF504015MT-3R3M-CA TDK
    VLF504015MT-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF504015MT-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 2.51A 63 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.