VLF504015MT-150M-CA TDK
  • Part Number: VLF504015MT-150M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 1.37A 220 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF504015MT-150M-CA TDK
    VLF504015MT-150M-CA TDK
    VLF504015MT-150M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF504015MT-150M-CA is described as FIXED IND 15UH 1.37A 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.