VLF504012MT-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLF504012MT-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.77A 170 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF504012MT-6R8M-CA TDK
    VLF504012MT-6R8M-CA TDK
    VLF504012MT-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF504012MT-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 1.77A 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.