VLF504012MT-220M-CA TDK
  • Part Number: VLF504012MT-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 840MA 580 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF504012MT-220M-CA TDK
    VLF504012MT-220M-CA TDK
    VLF504012MT-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF504012MT-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 840MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)