VLF504012MT-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLF504012MT-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.91A 48 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF504012MT-1R5N-CA TDK
    VLF504012MT-1R5N-CA TDK
    VLF504012MT-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF504012MT-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 2.91A 48 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM