VLF504012MT-1R0N-CA TDK
  • Part Number: VLF504012MT-1R0N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 3.19A 38 MOHM SMD
  • Lead-Time:
  • More about VLF504012MT-1R0N-CA TDK
    VLF504012MT-1R0N-CA TDK
    VLF504012MT-1R0N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF504012MT-1R0N-CA is described as FIXED IND 1UH 3.19A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB