VLF403215MT-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLF403215MT-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.68A 130 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF403215MT-6R8M-CA TDK
    VLF403215MT-6R8M-CA TDK
    VLF403215MT-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403215MT-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 1.68A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM