VLF403215MT-220M-CA TDK
  • Part Number: VLF403215MT-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 950MA 380 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF403215MT-220M-CA TDK
    VLF403215MT-220M-CA TDK
    VLF403215MT-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403215MT-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 950MA 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS