VLF403215MT-1R5N TDK
  • Part Number: VLF403215MT-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.38A 36 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF403215MT-1R5N TDK
    VLF403215MT-1R5N TDK
    VLF403215MT-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403215MT-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 3.38A 36 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.