VLF403215MT-100M TDK
  • Part Number: VLF403215MT-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.44A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,990
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403215MT-100M TDK
    VLF403215MT-100M TDK
    VLF403215MT-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403215MT-100M is described as FIXED IND 10UH 1.44A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.