VLF403212MT-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLF403212MT-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.33A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403212MT-6R8M-CA TDK
    VLF403212MT-6R8M-CA TDK
    VLF403212MT-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403212MT-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 1.33A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE