VLF403212MT-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLF403212MT-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.91A 91 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403212MT-3R3M-CA TDK
    VLF403212MT-3R3M-CA TDK
    VLF403212MT-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403212MT-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 1.91A 91 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH