VLF403212MT-3R3M TDK
  • Part Number: VLF403212MT-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.91A 91 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,046
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403212MT-3R3M TDK
    VLF403212MT-3R3M TDK
    VLF403212MT-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403212MT-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.91A 91 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT