VLF403212MT-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLF403212MT-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.48A 65 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,091
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403212MT-2R2M-CA TDK
    VLF403212MT-2R2M-CA TDK
    VLF403212MT-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403212MT-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 2.48A 65 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM