VLF403212MT-2R2M TDK
  • Part Number: VLF403212MT-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.48A 65 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,686
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403212MT-2R2M TDK
    VLF403212MT-2R2M TDK
    VLF403212MT-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403212MT-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 2.48A 65 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM