VLF403212MT-220M-CA TDK
  • Part Number: VLF403212MT-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 670MA 710 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF403212MT-220M-CA TDK
    VLF403212MT-220M-CA TDK
    VLF403212MT-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403212MT-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 670MA 710 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.