VLF403212MT-1R0N-CA TDK
  • Part Number: VLF403212MT-1R0N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 3.62A 31 MOHM SMD
  • Lead-Time:
  • More about VLF403212MT-1R0N-CA TDK
    VLF403212MT-1R0N-CA TDK
    VLF403212MT-1R0N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403212MT-1R0N-CA is described as FIXED IND 1UH 3.62A 31 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.