VLF403210MT-6R8M TDK
  • Part Number: VLF403210MT-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.24A 220 MOHM
  • Lead-Time:
  • More about VLF403210MT-6R8M TDK
    VLF403210MT-6R8M TDK
    VLF403210MT-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403210MT-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 1.24A 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.