VLF403210MT-4R7M-CA TDK
  • Part Number: VLF403210MT-4R7M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.61A 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403210MT-4R7M-CA TDK
    VLF403210MT-4R7M-CA TDK
    VLF403210MT-4R7M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403210MT-4R7M-CA is described as FIXED IND 4.7UH 1.61A 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"