VLF403210MT-150M TDK
  • Part Number: VLF403210MT-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 830MA 490 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403210MT-150M TDK
    VLF403210MT-150M TDK
    VLF403210MT-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403210MT-150M is described as FIXED IND 15UH 830MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE