VLF4014ST-6R8M1R2 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-6R8M1R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.2A 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,713
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-6R8M1R2 TDK
    VLF4014ST-6R8M1R2 TDK
    VLF4014ST-6R8M1R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-6R8M1R2 is described as FIXED IND 6.8UH 1.2A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT