VLF4014ST-4R7M1R4 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-4R7M1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,591
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-4R7M1R4 TDK
    VLF4014ST-4R7M1R4 TDK
    VLF4014ST-4R7M1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-4R7M1R4 is described as FIXED IND 4.7UH 1.4A 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F