VLF4014ST-3R3M1R6 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-3R3M1R6
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 107 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,557
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-3R3M1R6 TDK
    VLF4014ST-3R3M1R6 TDK
    VLF4014ST-3R3M1R6 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-3R3M1R6 is described as FIXED IND 3.3UH 1.6A 107 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM