VLF4014ST-2R2M1R9 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-2R2M1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.9A 72 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 53,509
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-2R2M1R9 TDK
    VLF4014ST-2R2M1R9 TDK
    VLF4014ST-2R2M1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-2R2M1R9 is described as FIXED IND 2.2UH 1.9A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM