VLF4014AT-4R7M1R1 TDK
  • Part Number: VLF4014AT-4R7M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014AT-4R7M1R1 TDK
    VLF4014AT-4R7M1R1 TDK
    VLF4014AT-4R7M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014AT-4R7M1R1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM