VLF4012ST-6R8MR80 TDK
  • Part Number: VLF4012ST-6R8MR80
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 800MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,881
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012ST-6R8MR80 TDK
    VLF4012ST-6R8MR80 TDK
    VLF4012ST-6R8MR80 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012ST-6R8MR80 is described as FIXED IND 6.8UH 800MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT