VLF4012ST-3R3M1R1 TDK
  • Part Number: VLF4012ST-3R3M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.1A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 496
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012ST-3R3M1R1 TDK
    VLF4012ST-3R3M1R1 TDK
    VLF4012ST-3R3M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012ST-3R3M1R1 is described as FIXED IND 3.3UH 1.1A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN