VLF4012ST-1R0N1R9 TDK
  • Part Number: VLF4012ST-1R0N1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.9A 54 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,032
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012ST-1R0N1R9 TDK
    VLF4012ST-1R0N1R9 TDK
    VLF4012ST-1R0N1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012ST-1R0N1R9 is described as FIXED IND 1UH 1.9A 54 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.