VLF4012ST-100MR65 TDK
  • Part Number: VLF4012ST-100MR65
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 650MA 490 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,667
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012ST-100MR65 TDK
    VLF4012ST-100MR65 TDK
    VLF4012ST-100MR65 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012ST-100MR65 is described as FIXED IND 10UH 650MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE