VLF4012AT-470MR30 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-470MR30
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 300MA 2.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 29,801
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-470MR30 TDK
    VLF4012AT-470MR30 TDK
    VLF4012AT-470MR30 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-470MR30 is described as FIXED IND 47UH 300MA 2.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.