VLF4012AT-3R3M1R3 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-3R3M1R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 48,607
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-3R3M1R3 TDK
    VLF4012AT-3R3M1R3 TDK
    VLF4012AT-3R3M1R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-3R3M1R3 is described as FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT M12*1.5,METAL
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK