VLF4012AT-1R5M1R6 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-1R5M1R6
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.6A 79 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,333
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-1R5M1R6 TDK
    VLF4012AT-1R5M1R6 TDK
    VLF4012AT-1R5M1R6 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-1R5M1R6 is described as FIXED IND 1.5UH 1.6A 79 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.