VLF4012AT-150MR63 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-150MR63
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 630MA 530 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,641
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-150MR63 TDK
    VLF4012AT-150MR63 TDK
    VLF4012AT-150MR63 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-150MR63 is described as FIXED IND 15UH 630MA 530 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM