VLF4012AT-100MR79 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-100MR79
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 790MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 170,053
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-100MR79 TDK
    VLF4012AT-100MR79 TDK
    VLF4012AT-100MR79 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-100MR79 is described as FIXED IND 10UH 790MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F