VLF4010ST-6R8MR85 TDK
  • Part Number: VLF4010ST-6R8MR85
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 850MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,287
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4010ST-6R8MR85 TDK
    VLF4010ST-6R8MR85 TDK
    VLF4010ST-6R8MR85 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4010ST-6R8MR85 is described as FIXED IND 6.8UH 850MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"