VLF4010ST-4R7M1R0 TDK
  • Part Number: VLF4010ST-4R7M1R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF4010ST-4R7M1R0 TDK
    VLF4010ST-4R7M1R0 TDK
    VLF4010ST-4R7M1R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4010ST-4R7M1R0 is described as FIXED IND 4.7UH 1A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT