VLF4010ST-3R3M1R2 TDK
  • Part Number: VLF4010ST-3R3M1R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.2A 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,116
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4010ST-3R3M1R2 TDK
    VLF4010ST-3R3M1R2 TDK
    VLF4010ST-3R3M1R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4010ST-3R3M1R2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.2A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM