VLF4010ST-1R0N1R9 TDK
  • Part Number: VLF4010ST-1R0N1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.9A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,635
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4010ST-1R0N1R9 TDK
    VLF4010ST-1R0N1R9 TDK
    VLF4010ST-1R0N1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4010ST-1R0N1R9 is described as FIXED IND 1UH 1.9A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM