VLF4010AT-4R7M1R0 TDK
  • Part Number: VLF4010AT-4R7M1R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1A 210 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 220
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4010AT-4R7M1R0 TDK
    VLF4010AT-4R7M1R0 TDK
    VLF4010AT-4R7M1R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4010AT-4R7M1R0 is described as FIXED IND 4.7UH 1A 210 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.