VLF302515MT-4R7M-CA TDK
  • Part Number: VLF302515MT-4R7M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.95A 90 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF302515MT-4R7M-CA TDK
    VLF302515MT-4R7M-CA TDK
    VLF302515MT-4R7M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-4R7M-CA is described as FIXED IND 4.7UH 1.95A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ