VLF302515MT-4R7M TDK
  • Part Number: VLF302515MT-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.95A 90 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,107
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302515MT-4R7M TDK
    VLF302515MT-4R7M TDK
    VLF302515MT-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.95A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.