VLF302515MT-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLF302515MT-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.25A 72 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF302515MT-3R3M-CA TDK
    VLF302515MT-3R3M-CA TDK
    VLF302515MT-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 2.25A 72 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.