VLF302515MT-220M-CA TDK
  • Part Number: VLF302515MT-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 750MA 490 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF302515MT-220M-CA TDK
    VLF302515MT-220M-CA TDK
    VLF302515MT-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 750MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM