VLF302515MT-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLF302515MT-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.14A 38 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF302515MT-1R5N-CA TDK
    VLF302515MT-1R5N-CA TDK
    VLF302515MT-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 3.14A 38 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.