VLF302515MT-1R0N TDK
  • Part Number: VLF302515MT-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 3.31A 30 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,324
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302515MT-1R0N TDK
    VLF302515MT-1R0N TDK
    VLF302515MT-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-1R0N is described as FIXED IND 1UH 3.31A 30 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED