VLF302515MT-150M TDK
  • Part Number: VLF302515MT-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 990MA 330 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,567
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302515MT-150M TDK
    VLF302515MT-150M TDK
    VLF302515MT-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-150M is described as FIXED IND 15UH 990MA 330 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT