VLF302512MT-4R7M TDK
  • Part Number: VLF302512MT-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.42A 136 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,849
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-4R7M TDK
    VLF302512MT-4R7M TDK
    VLF302512MT-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.42A 136 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH